Forgot password?

Verslo finansavimas

Plečiant įmonės veiklos apimtis bei siekiant laiku atsiskaityti su tiekėjais, apyvartinių lėšų trūkumas gali tapti rimta kliūtimi. Norintiems pritraukti papildomų lėšų prekybai finansuoti, Credeo specialistai padės surasti geriausius rinkoje sprendimus ir palankiausias finansavimo sąlygas.

Kreipkitės į mus
Finansavimas

Išorinio finansavimo nauda

 

  • Greitesnė plėtra tarptautinėse rinkose
  • Pardavimo apimčių išlaikymas ir didinimas
  • Pirkėjų nemokumo rizikos valdymas
  • Pirkėjų finansinės rizikos kontrolė/monitoringas
  • Stabilių piniginių srautų užtikrinimas ir lengvesnis planavimas
Ekspertai

Verslo finansavimo ekspertai

Jei Jums iškilo apyvartinių lėšų poreikis, kreipkitės į mus – mūsų ekspertai suras geriausią sprendimą.

Tomas Razgūnas Projektų vadovas

tomas.razgunas@credeo.lt
+370 645 52377

Verslo finansavimas – viskas, ką reikia žinoti apie šią paslaugą

Apyvartinių lėšų cirkuliacija ypatingai aktuali smulkiajam ir vidutiniam verslui, tiesiogiai priklausančiam nuo kiekvieno kliento atsiskaitymo. Vienas iš būdų užsitikrinti apyvartines lėšas, saugų ir greitą atsiskaitymą tarp verslo partnerių, valdyti pinigų srautus ir sudaromų sandorių rizikas, yra verslo finansavimo paslauga. Į dažniausiai klientams kylančius klausimus apie verslo finansavimą atsako „Credeo” ekspertas Linas Ražinskas.

Kas yra verslo finansavimas arba faktoringas?
Verslo finansavimas, kitaip faktoringas, yra sąskaitos su atidėjimu išankstinis apmokėjimas. Daugelis pirkėjų šiais laikais prašo taikyti mokėjimo atidėjimus po prekių pristatymo 30, 60, 90 ar daugiau dienų. Faktoringas klientui išmoka pinigus už jo išrašytą sąskaitą pirkėjui iš anksto, nesuėjus atidėto laikotarpio terminui, o klientas grąžina faktoringui išmokėtas jam lėšas, gavus mokėjimus iš pirkėjo. Taip pat faktoringas gali būti ir reversinis – suteikia galimybę klientui prafinansuoti savo tiekėjo sąskaitą.
Kaip veikia ši paslauga?
Klientas kreipiasi į faktoringo įmonę su užklausa, ar gali būti finansuotas jo pirkėjas. Gavus teigiamą sutikimą, klientas turi galimybę išrašyti sąskaitą su atidėjimu pirkėjui, vėliau klientas pateikia sąskaitą faktoringo įmonei, o faktoringo įmonė ją finansuoja. Kai klientas gauna pinigus iš pirkėjo, grąžina faktoringui finansuotus pinigus.
Kiek kainuoja tokia paslauga?
Faktoringo atveju taikomas procentas nuo suteiktos finansuojamos sumos, pavyzdžiui, 0,2% mėnesinių palūkanų nuo suteiktos sumos. Jeigu faktoringas prafinansuoja sąskaitą už 50 000 eurų, tai klientas už mėnesį privalės sumokėti 100 eurų.
Kaip verslo finansavimas gali padėti verslo augimui?
Verslo finansavimas daugeliu atveju skirtas įmonėms, kurios galvoja apie ateitį ir turi planų plėstis, ieško naujų pirkėjų ir neturi sugeneruoto didelio kapitalo. Labai dažnai klientai naudojasi faktoringu, kai turi didelius užsakymus, bet patiria apyvartinių lėšų trūkumą.
Kodėl verslo finansavimas yra geriau už įprastą paskolą?
Sąskaita, kuri yra finansuota, dažniausiai būna apdrausta. Tai reiškia, kad pirkėjo nemokumo atveju, faktoringo klientas neprivalės iš savo lėšų grąžinti finansuotų pinigų.
Ar yra verslo sritys, kurioms geriausiai tinka verslo finansavimas?
Faktoringas tinka visoms verslo sritims, kur yra taikomas pirkėjų mokėjimų atidėjimas.
Kokią informaciją reikia pateikti, norint užsakyti šią paslaugą?
Reikia pateikti savo įmonės paskutinių dviejų metų finansines ataskaitas, norimo prafinansuoti pirkėjo rekvizitus, suderinti finansuojamo kredito limitą ir nustatyti sąskaitos apmokėjimui taikomą atidėjimo laikotarpį.
Ar taikomi apribojimai norint užsisakyti verslo finansavimą?
Pagrindinė sąlyga, kad klientas ir jo norimas finansuoti pirkėjas, neturi turėti blogos mokėjimo istorijos.

„Credeo”, turėdamas daug partnerių, visuomet padeda klientui rasti tinkamą finansuotoją, taip sutaupydamas jo brangų laiką ir rasdamas konkurencingiausią pasiūlymą. Kylant papildomiems klausimais, norint aptarti konkrečius atvejus, prašome kreiptis į mūsų įmonės ekspertus.

Finansavimas

Kreipkitės dėl finansavimo