Forgot password?

Skolų išieškojimas

Taupykite savo brangų laiką – skolininkų vaikymąsi patikėdami Credeo profesionalams, kurie ne tik išieškos skolą, bet ir išsaugos gerus Jūsų santykius su skolininkais.

 

 

Skolos

Neleiskite skoloms įsisenėti!

Ikiteisminis skolų išieškojimas

Ikiteisminis skolų išieškojimas – pigiausias ir greičiausias būdas atgauti savo lėšas iš skolininko nepatiriant papildomų išlaidų.

Tą pačią dieną, kai užsakoma paslauga, registruotu paštu ir faksu ir/arba elektroniniu paštu išsiunčiame skolininkui raginimą padengti skolą ir susisiekiame su juo telefonu.

Mūsų tikslas – įtikinti skolininką atsiskaityti nedelsiant arba  sudaryti klientui priimtiną mokėjimų grafiką , kuriuo skolininkas įsipareigotų ne tik sumokėti skolą ir delspinigius, bet ir skolos išieškojimo išlaidas (LR CK 6.249 str. 4 d. 3 p.). Mokėjimų vykdymo užtikrinimui  pasirašyti vekselį .

Teisminis skolų išieškojimas

Paaiškėjus, kad skolininkas negali arba nenori mokėti skolos, nesilaiko pasirašyto mokėjimų grafiko, yra galimas arba jau įvykęs jam priklausančio turto perleidimas tretiesiems asmenims, siūlomas teisminis skolos išieškojimo procesas.

Turėdami kvalifikuotus teisininkus ir dirbdami su profesionaliais advokatais, atstovaujame klientams visuose teismuose ir visose instancijose, parengiame visus procesinius dokumentus, konsultuojame proceso vedimo, įrodymų ir įrodynėjimo klausimais, įvertiname ginčo perspektyvas.

Poteisminis skolų išieškojimas

Poteisminis (priverstinis) skolų išieškojimas – išimtinė antstolių prerogatyva, taikyti įstatyme numatytas priemones. Sėkmingam skolos išieškojimui itin svarbus kreditoriaus, kaip proceso šalies aktyvumas, tad klientų vardu perduodame vykdomuosius dokumentus vykdyti antstoliui ir prižiūrime, jog būtų laiku imtasi visų teisėtų priemonių, užtikrinančių greitą ir realų skolos atgavimą.

 

Skolų išieškojimas bankroto atveju

Skolininko nemokumas – viena dažniausių ilgai pradelstų skolų neatgavimo priežasčių. Todėl, siekiant bent iš dalies atgauti savo skolą iš finansinių sunkumų turinčios įmonės, itin svarbu laiku inicijuoti jai bankroto procesą ir tinkamai atstovauti savo interesams viso proceso metu.

Klientų vardu ruošiame visus dokumentus skolininko bankroto procedūrai inicijuoti, rengiame kreditorinius reikalavimus, atstovaujame kreditorių susirinkimuose ir kt.

Skolų nurašymas

Procesas, kurio metu kreditorius surenka informaciją apie įsiskolinimo beviltiškumą ir gauna teisę susigrąžinti sumokėtą pelno ir pridėtinės vertės mokesčius.

Visapusiškai įvertinę skolos išieškojimo galimybes ir konstatavę jos beviltiškumą, klientui parengiame pažymą jos nurašymui.

 

Spaudas

Spaudas – išankstinė informacija klientui, jog jo finansinių įsipareigojimų vykdymą prižiūri skolų išieškojimo įmonė.

Spaudo paskirtis  – subtiliai paskatinti pirkėją nepiktnaudžiauti, bei savo finansinius įsipareigojimus vykdyti tinkamai ir laiku.

Įmonių duomenų bazė

Įmonėje esančių ar viešai prieinamų, nemokamų duomenų dažnai nepakanka pirkėjų kreditavimo ar jų skolų valdymo sprendimams priimti. Todėl savo klientams suteikiame galimybę naudotis Lietuvos įmonių duomenų baze, kurioje pateikiama detali informacija apie ūkio subjektą: teisinis statusas, darbuotojų skaičius, vadovas, rekvizitai, turimi įsiskolinimai, inicijuoti teisminiai procesai, pritaikyti areštai ir kt.

Konsultacijos

„Credeo“ konsultuoja prekinių kreditų draudimo, įmonių rizikos vertinimo, prekybos finansavimo ir skolų išieškojimo klausimais. Tai leidžia didinti pardavimų apimtis, stabilizuoti apyvartines lėšas ir sumažinti blogų skolų atsiradimo riziką.

Ekspertai

Skolų išieškojimo ekspertai

Jei su Jumis vėluojama atsiskaityti, nedelskite ir kreipkitės į mus – mūsų ekspertai padės atgauti Jūsų lėšas efektyviausiu būdu.

Rimgaudas Aukselis Partneris/Skolų išieškojimo vadovas
Audra Balsevičienė Skolų valdymo ekspertė
Išieškojimas

Kreipkitės dėl skolų išieškojimo

Užpildykite formą ir artimiausiu metu su Jumis susisieks Credeo ekspertai.

Išskirtinis faktoringo pasiūlymas Jums

Pasiūlymas galioja iki liepos 1d.

Žiūrėti pasiūlymą Uždaryti