Forgot password?

Tradiciniai ir alternatyvūs verslo finansavimo sprendimai su Credeo

2023-09-18

Visi yra girdėję frazę „Norint uždirbti pinigų, reikia jų turėti". Tačiau iš kur jų gauti, kai tradicinės finansavimo įstaigos vis labiau apriboja savo pasiūlymus ir prašo griežtesnių užtikrinimo priemonių? Stebėdami pokyčius Lietuvos ekonomikoje ir suvokdami iššūkius, su kuriais susiduria verslas, Credeo ekspertai siūlo alternatyvas, kurios suteiks lankstumo ir padės įveikti finansavimo barjerus.

Pasinaudokite abiejų pasaulių privalumais

Alternatyvus finansavimas, pavyzdžiui, faktoringas, per pastaruosius kelerius metus labai išpopuliarėjo ir šiuo finansavimo kanalu visame pasaulyje jau teka milijardinės sumos. Tačiau tradiciniai finansavimo būdai, tokie kaip verslo paskolos ir lizingas, vis dar turi savo privalumų.

Keičiantis finansiniam klimatui, svarbiausia prisitaikyti. Credeo siūlo Jums reikalingą lankstumą:

  • Tradicinis finansavimas: verslo paskolos arba lizingas, pritaikytas Jūsų poreikiams ir paremtas glaudžiais ryšiais bankininkystės pasaulyje.
  • Alternatyvus finansavimas: klasikinis faktoringas, uždaras faktoringas ir atvirkštinis faktoringas - modernūs sprendimai, atitinkantys įvairius šiuolaikinių įmonių poreikius.

Be to, mūsų specializacija apima ir kredito rizikos valdymo paslaugas - nuo prekinio kredito draudimo iki skolų išieškojimo ir kredito valdymo. Mūsų holistinis požiūris užtikrina, kad Jūsų įmonės finansinis pamatas išliktų tvirtas, kad ir kokie būtų rinkos posūkiai.

Faktoringas ir verslo paskolos: kaip pasirinkti?

Išsirinkti tinkamą finansavimo būdą gali būti nelengva užduotis. Faktoringas suteikia galimybę iš karto gauti papildomų lėšų ir nereikalauja užstato, o verslo paskolos padeda gauti didesnes sumas ir stiprinti kreditingumą. Kiekvienas iš jų turi savų privalumų. Credeo dirba kartu su Jumis, įvertindami Jūsų unikalius poreikius ir padėdami išrinkti finansavimo variantą, kuris geriausiai atitinka Jūsų verslo viziją.

Kreipkitės į “Credeo” jau šiandien!

Tikroji lyderystė versle yra daugiau nei vadovavimas - tai įžvalgus orientavimasis, prisitaikymas prie iššūkių ir atsparumo užtikrinimas. Nesvarbu, ar renkatės tradicinius, ar alternatyvius verslo finansavimo metodus, Credeo Jums padės.

https://credeo.lt/ 

+37052507585 

office@credeo.lt