Forgot password?

Kaip atpažinti nemokius klientus?

2022-10-19

Prekiaudami kreditan atveriate duris naujiems klientams. Tačiau ar kada susirūpinote, kad tokiu būdu iš esmės finansuojate savo kliento verslą, naštą užsikeldami ant savo įmonės sprando? Prekiaudami kreditan rizikuojate valdomos įmonės finansine sveikata.

Norėdami apsaugoti savo pinigų srautus, pirmiausia turite atlikti namų darbus ir užtikrinti, kad Jūsų būsimas klientas būtų vertas kredito. 

Yra daugybė priemonių, leidžiančių atlikti būsimų klientų išsamų patikrinimą prieš pradedant su jais bendradarbiauti. 

Internetas

Internetas dažnai yra greičiausias ir efektyviausias būdas sužinoti faktus apie bet ką, taip pat ir apie Jus dominančias įmones. Kai potencialus klientas kreipiasi į Jus norėdamas gauti kreditą, galite patys atlikti rizikos vertinimą, pavyzdžiui, “rekvizitai.vz.lt” sukauptos nemokamos informacijos pagalba.

Kitų įmonių patirtis

Jeigu įmones Jūsų veikloje sieja glaudus ryšys, bendradarbiavimas, kiti vadovai galbūt galėjo su Jūsų potencialiu klientu susidurti ir anksčiau. Tokiu atveju greitas skambutis Jūsų partneriui, buvusiam ar esamam potencialaus kliento tiekėjui gali padėti Jums išsiaiškinti apie to kliento kreditingumą.

Dabartiniai klientai: įspėjamieji ženklai

Svarbu atkreipti dėmesį ne tik į potencialius, bet ir esamus klientus. Kai ateina laikas apmokėti sąskaitas, veiksmai kalba garsiau už žodžius. Įspėjamieji signalai, kad dabartiniam klientui kyla finansinės problemos gali būti įvairūs, pavyzdžiui: reguliariai vėluojantys apmokėjimai, ženklūs pokyčiai vadovų komandoje ar netikėti sunkumai susisiekiant su klientu. 

Profesionalų pagalba

Daug vertingos informacijos galima rasti internete arba remtis kitų įmonių patirtimi, tačiau tai imlus laikui darbas. Jeigu nenorite sugaišti daug laiko rinkdami ir vertindami informaciją apie būsimą klientą, Credeo skolų išieškojimo ir rizikos vertinimo komanda gali padaryti tai už Jus!