Forgot password?

Slapukus politikoje

SLAPUKŲ POLITIKA

 

CREDEO Slapukų politika WWW.CREDEO.LT<http://WWW.CREDEO.LT>
Šis puslapis, www.credeo.lt<http://www.credeo.lt> (“tinklalapis”), yra valdomas www.credeo.lt<http://www.credeo.lt>

KAS YRA SLAPUKAI?

 

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, saugomi Jūsų naršyklėje, leidžiantys svetainei www.credeo.lthttp://www.credeo.lt> ar  trečiajai šaliai Jus atpažinti. Slapukai gali būti naudojami  renkant, saugant ar dalinantis informacija apie Jūsų veiklą visose svetainėse, įskaitant ir www.credeo.lthttp://www.credeo.lt>   tinklalapį.

SLAPUKAI GALI BŪTI NAUDOJAMI ŠIEMS TIKSLAMS: 

 

  • Siekiant užtikrinti efektyvų ir saugų svetainės funkcionavimą
  • Duomenų analizei
  • Analizuoti Jūsų įpročius
  • Tikslinei rinkodarai, reklamai

 

www.credeo.lthttp://www.credeo.lt>  yra naudojami dviejų tipų – sesijos ir ilgalaikiai slapukai.

 

Trumpalaikis sesijos (seanso) slapukas naudojamas tam tikram apsilankymui mūsų svetainėje nustatyti. Šie slapukai baigia galioti po trumpo laiko arba Jums baigus naršyti svetainėje ir uždarius savo interneto naršyklę. Šiuos slapukus naudojame norėdami Jus atpažinti naršymo tinklalapyje sesijos metu, pavyzdžiui, kai prisijungiate prie mūsų svetainės.

 

Kiekvieną kartą Jums apsilankius mūsų Svetainėje, gali būti sukurti ilgalaikiai slapukai, kurie lieka Jūsų kompiuteryje po Jūsų išsiregistravimo ir bus panaudoti Jums vėl apsilankius mūsų svetainėje; jie galioja ir nėra ištrinami Jums baigus naršyti svetainėje.

 

KAIP TREČIOSIOS ŠALYS NAUDOJA SLAPUKUS  www.credeo.lthttp://www.credeo.lt> TINKLALAPYJE?

Trečiųjų šalių įmonės (pavyzdžiui: analitikos įmonės ar reklamų tinklai) paprastai naudoja slapukus, kad anonimiškai rinktų vartotojo informaciją. Jie gali naudoti tą informaciją jūsų internetinės veiklos profiliui sukurti www.credeo.lthttp://www.credeo.lt> svetainėje bei kitose aplankytose svetainėse.

 

KOKIOS GALIMOS SLAPUKŲ PASIRINKIMO GALIMYBĖS?

Jei jums nepatinka slapukų ar tam tikrų tipų slapukų idėja, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad ištrintumėte jau nustatytus slapukus ir nepriimtumėte naujų. Norėdami sužinoti daugiau, kaip tai padaryti, apsilankykite savo naršyklės pagalbos puslapiuose.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriais atvejais slapukų ištrynimas gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų svetainės funkcijų veikimą arba sutrikdyti sklandų jų veikimą, arba blokuoti prieigą prie svetainės.