Forgot password?

ATSPARUMO KORUPCIJAI POLITIKA

Įmonių UADBB "Kreditų draudimo brokeris", UADBB "Rizikos valdymo specialistai", UAB "RVS konsultacijos", UAB "Skolų valdymo partneris" vadovai ir savininkai, atsižvelgdami į „Antikorupcijos vadovą verslui“, gerąją mažų ir vidutinių verslo įmonių atsparumo korupcijai praktiką, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos rekomendacijas daugiašalėms įmonėms, Konvenciją dėl kovos su užsienio pareigūnų papirkimu sudarant tarptautinius verslo sandorius:

 • pritaria šiai Atsparumo korupcijai politikai, kuri yra vienas iš įmonės atsparumo korupcijai elementų;
 • suta­ria savo elgesiu rodyti tinkamą pavyzdį;
 • informuoja įmonių darbuotojus apie šios politikos svarbą.

Įsipareigojimai
Vykdydami veiklą mes laikomės visų Lietuvos Respublikos įstatymų, ES ir kitų teisės aktų reikalavimų ir šios politikos nuostatų.

Sąžiningumas / Skaidrumas

 1. Mes netoleruojame jokių nusikaltomos veikos bei nešažiningo verslo elgesio formų:
  1. Kyšio prašymo, priėmimo, davimo ar leidimo duoti kyšį tiesiogiai ar netiesiogiai,  prekybos poveikiu.
  2. Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių pareigūnų papirkimo.
  3. Dalyvavimo karteliniuose susitarimuose.
  4. Verslo sandorius palengvinančių mokėjimų.
  5. Tradicijas ir tarptautinį protokolą neatitinkančių dovanų, paramos ar kitos naudos, kuri galėtų įtakoti neteisėtus sprendimus, teikimo ar priėmimo.
  6. Netinkamai apskaitytos veiklos ir mokesčių slėpimo.
  7. Dalyvavimo nusikalstamoje ir kitokioje verslo etikos neatitinkančioje veikloje.

Interesų konfliktai
Mes vengiame interesų konflikto, kuris gali turėti neigiamos įtakos nešališkam viešojo sektoriaus subjektų pareigų ar funkcijų vykdymui, verslo plėtrai.

Darbuotojai
Mes imamės veiksmų, kad mūsų darbuotojai būtų lojalūs ir patikimi, laikytųsi šios politikos ir saugotų įmonės reputaciją. Mes, rodydami tinkamą pavyzdį, skatiname darbuotojus elgtis sąžiningai ir etiškai.

Verslo partneriai
Mes teikiame prioritetą verslo partneriams, kurie taiko atsparumo korupcijai priemones, skelbia ir laikosi atsparumo korupcijai politikos.

Atsakomybė
Mes viešai skelbiame apie šios politikos taikymą įmonėje ir sudarome sąlygas darbuotojams ar kitiems suinteresuotiems asmenims pranešti apie įmonėje pastebėtą neatsparų korupcijai elgesį. Mūsų įmonės valdymo procesai leidžia aptikti galimus pažeidimus, šalinti juos, taikyti darbuotojams atsakomybę.

Ši politika patvirtinta 20/10/2023 įmonių valdybos sprendimu.