Forgot password?

Skolų išieškojimas verslo stabilumui ir augimui užtikrinti

2023-08-11

Norint valdyti verslą, reikia išlaikyti balansą tarp sveiko pinigų srauto ir augimo. Kartais tampa sudėtinga neatsilikti nuo mokėtinų sumų ir neapmokėtų sąskaitų faktūrų, todėl kyla nereikalingas finansinis stresas. Credeo supranta šiuos iššūkius ir tiki, kad veiksmingos skolų išieškojimo strategijos gali atlikti svarbų vaidmenį užtikrinant verslo stabilumą ir skatinant augimą.

Kodėl skolų išieškojimas yra svarbus?

Skolų išieškojimas yra daugiau nei tik mokėtinų sumų išieškojimas. Tai - verslo stabilumo palaikymas, užtikrinant, kad pinigų įplaukos nesutriktų dėl nesumokėtų skolų. Kuo ilgiau skola lieka nesumokėta, tuo sunkiau ją išieškoti. Todėl norint užkirsti kelią skolų senėjimui, labai svarbu veikti greitai ir efektyviai.

Credeo požiūris į skolų išieškojimą

Credeo laikosi nestandartinio požiūrio į skolų išieškojimą. Užuot, kaip įprasta, pareikalavę sumokėti skolą, mes atidžiai įvertiname skolą ir taikome veiksmingiausias skolos išieškojimo priemones. Toks individualus požiūris leidžia mums pranokti klientų lūkesčius susigrąžinant skolas.

Mūsų strategija apima santykių su Jūsų skolininku išsaugojimą. Prieš pradėdami bet kokią išieškojimo procedūrą, konsultuojamės su Jumis, kad įsitikintume, jog metodas atitinka Jūsų įmonės įvaizdį ir vertybes.

Ką daryti, jei skola neišieškoma?

Retu atveju, jei skolos nepavyksta atgauti, Credeo paslaugos tuo neapsiriboja. Teikiame konsultacijas dėl skolų nurašymo, kad padėtume Jums priimti pagrįstus sprendimus ir apsaugoti Jūsų verslą nuo galimų nuostolių.

Susipažinkite su skolų išieškojimo ekspertais

Mūsų skolų išieškojimo ekspertų komandą sudaro partneris ir skolų išieškojimo vadovas Rimgaudas Aukselis, skolų valdymo ekspertė Audra Balsevičienė ir teisininkė bei skolų valdymo ekspertė Asta Kuliešiūtė. Jų tikslas - padėti jums susigrąžinti skolas efektyviausiu būdu.

Verslo stabilumo ir augimo užtikrinimas apima daugybę aspektų, o vienas iš svarbiausių - veiksmingas skolų valdymas. Credeo ekspertai, taikydami savo ilgametę patirtį skolų išieškojimo srityje, padeda įmonėms išlaikyti sveikus pinigų srautus ir atverti kelią tolesniam augimui. Neleiskite, kad pradelsti mokėjimai trukdytų Jūsų sėkmei. Susisiekite su mumis dar šiandien ir sužinokite, kaip galime prisidėti prie Jūsų verslo finansinės sveikatos tobulinimo.

Ar turite klausimų? Susisiekite su mumis šiandien:

https://credeo.lt

+370 5 2507585

skolos@credeo.lt