Forgot password?

Credeo klientams pristato naują pirkėjų rizikų vertinimo įrankį „RiskPlanner“

2022-09-26

„Pastebime džiugas tendencijas, kad šalies verslas vis labiau supranta, kad kreditų rizikų valdymas yra esminis sėkmingo ir tvaraus verslo komponentas. Kasdien konsultuodami klientus apie jų kreditų rizikų valdymą pamatėme poreikį platformai, kuria naudodamiesi klientai galėtų savarankiškai bet kuriuo metu pasitikrinti galimas pirkėjų rizikas. Tad nuo dabar visi, ir drausti, ir nedrausti prekinio kredito draudimo klientai, galės nuolat sekti ir atidžiai vertinti savo pirkėjų rizikingumą ir tuo remiantis priimti dar labiau pasvertus verslo sprendimus“, – sako Audrius Rosinas, Credeo vadovas.

Kompleksinis komercinės rizikos valdymas

RiskPlanner – tai kompleksinis komercinių rizikų valdymo įrankis, kuris susideda iš atskirų verslo partnerių bei viso pirkėjų portfelio vertinimo, juridinės ir logistinės rizikų valdymo.

Juridinių rizikų valdymo dalyje sukurta galimybė kurti pirkimo pardavimo sutartis ir įkelti visus reikalingus dokumentus, o PVM vertinimo algoritmai užtikrins, kad 0 % PVM tarifas bus pritaikytas teisingai. Logistinės rizikos valdymo dalyje sukurta galimybė integruoti užsakymo duomenis ir sekti krovinius realiu laiku.

Naujausia pirkėjų rizikos vertinimo informacija

Verslo partnerių kreditingumo vertinimas veikia kaip įmonių finansinės informacijos paieškos variklis, kur suvedus įmonės kodą galėsite gauti visą naujausią finansinę informaciją, rizikos įvertinimo reitingą, rekomenduojamą kredito limitą bei įmonės nemokumo tikimybę.

RiskPlanner išskirtinumas – įmonių kreditingumo vertinime naudojami platformos vartotojų vidiniai duomenys. Į platformą integruojama pirkėjų atsiskaitymų informacija iš vartotojų vidinės apskaitos sistemos. Tokiu būdu įmonių kreditingumas vertinamas realiu laiku.

Platforma Credeo klientams, turintiems kreditų draudimą, leidžia įvesti ir jau suteiktus draudiko kredito limitus, kartu juos įtraukiant į bendrą palyginimą: tarp rekomenduojamo kredito limito iš platformos, suteikto kredito draudiko ir jau turimo įsiskolinimo iš pirkėjo.

Platforma paremta dirbtiniu intelektu

RiskPlanner platformoje yra integruoti dirbtiniu intelektu bei mašininiu mokymusi paremti algoritmai, kurie buvo sukurti bendradarbiaujant su Kauno Technologijos Universiteto mokslininkais. Algoritmai agreguoja įmonių finansinius ir visų platformos vartotojų vidinius atsiskaitymo duomenis bei skaičiuoja kasdien atsinaujinantį pirkėjo rizikos vertinimą. Tokiu būdu platformos klientas kasdien gauna atnaujintą verslo partnerio kreditingumo vertinimą: rizikos įvertinimo reitingą, rekomenduojamą kredito limitą bei įmonės nemokumo tikimybę. Tai užtikrina atidesnį verslo rizikų valdymą.  

Patogus būdas analizuoti pirkėjų duomenis

Dar viena itin svarbi ir aktuali funkcija yra galimybė analizuoti visų pirkėjų portfelį įvairiais analitiniais pjūviais: stebėti bendrą portfelio rizikingumo lygį bei matyti pirkėjus pagal rekomenduojamus kredito limitus kartu su esamais įsiskolinimais. Platforma rezultatus lengvai filtruoja, atvaizduoja vizualiai, diagramomis ir kitomis patogiomis formomis. 

Kaip prisijungti prie platformos?

Norint prisijungti prie RiskPlanner platformos susisiekite su Credeo tam, kad galėtume identifikuoti jūsų poreikius ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Platforma gali būti modifikuojama kiekvienam klientui individualiai, tad tik žinodami jūsų poreikius galime pasiūlyti geriausiai suformuotą įrankį.