Forgot password?

Sudėtingų kreditinių rizikų draudimas: holistinis požiūris į kreditinės rizikos valdymą

2023-07-19

Šiandien įmonės netiesiogiai veikia tarsi bankai ar finansinės institucijos. Siūlydamos atidėtus mokėjimus, bendrovės iš esmės teikia paskolas prekių ar paslaugų pavidalu. Ši raida kelia įvairių iššūkių ir keičia įmonės vaidmenį iš įprastos paslaugų teikėjos į su kreditavimu susijusios rizikos valdytoją.

Dėl taip suteikiamų „kredito linijų” prekių ar paslaugų pavidalu, kas yra neatsiejama nuo verslo augimo ir gerų santykių palaikymo su klientais, kyla tam tikra rizika. Verslo partnerių patikimumo vertinimas, apsauga nuo galimo bankroto, ypač turint omenyje, kad daugelis sandorių grindžiami tik pasitikėjimu, ir apsaugos priemonių, kai klientas neatsiskaito, nustatymas - visa tai sudaro sudėtingą kredito rizikos valdymo struktūrą.

Tačiau toks verslo modelis tampa dar sudėtingesnis, kai susiduriama su ypatingomis ir padidintomis kreditinėmis rizikomis. Ypatinga kreditinė rizika - tai sudėtingos kreditavimo situacijos, kurių paprastai kasdienėje veikloje nepasitaiko. Kita vertus, pernelyg didelė rizika susijusi su situacijomis, kai kreditavimo rizikos lygis gerokai viršija įprastą ribą. Norint veiksmingai valdyti tokią kreditinę riziką būtina pasirinkti partnerį, turintį patirties dirbant su ypatingomis kreditinėmis rizikomis.

Būtent čia išryškėja "Credeo" stiprybės. Teikiame visapusiškus kredito rizikos valdymo sprendimus, skirtus tiek įprastai, tiek sudėtingesnei kredito rizikai, pavyzdžiui, ypatingai ir padidintai kreditavimo rizikai, valdyti. Suvokiame, kad kiekviena įmonė turi skirtingus poreikius ir susiduria su unikalia rizika. Mūsų individualizuota kredito rizikos valdymo strategija leidžia įmonėms tiksliai apskaičiuoti uždelstų mokėjimų sąnaudas, užtikrinti stabilią veiklą ir efektyviai mažinti su kredito teikimu susijusią riziką.

 „Credeo" dėka įmonės gali sutelkti visą dėmesį į savo verslo vykdymą, kol mes efektyviai kontroliuojame jų rizikas, įskaitant sudėtingą ir pernelyg didelę kreditavimo riziką, kurios daugelis brokerių gali vengti. Tokias bendroves apmokome ir suteikiame įrankius, kad jos galėtų apsisaugoti nuo nenumatytų kreditavimo problemų.

„Credeo" holistiniai sprendimai

„Credeo" siūlo platų paslaugų spektrą, iš kurių kiekviena pritaikyta skirtingiems ypatingos ir padidintos kreditinės rizikos aspektams valdyti.

  • Kreditinės ataskaitos ir rizikos vertinimas: tai yra paslaugos, kurios suteikia išsamų supratimą apie galimą riziką, lyg kraujo tyrimas įmonei. Tai itin naudinga, kai susiduriama su ypatinga rizika, kuri dažnai susijusi su unikaliais ar sudėtingais sandoriais, ir pernelyg didele kreditavimo rizika, susijusia su situacijomis, kuriose rizikos lygis yra aukštesnis nei įprastai.
  • Verslo finansavimas: mūsų verslo finansavimo paslauga atitinka unikalius kiekvieno verslo poreikius bei užtikrina nuolatinį pinigų srautą. Tokia priemonė ypač svarbi, kai susiduriama su sudėtinga kreditine rizika, kai dėl didelių investicijų įmonės gali patirti didesnę finansinę naštą.
  • Kreditų valdymas ir skolų išieškojimas: itin svarbu yra palaikyti finansinę sveikatą visoje verslo veikloje. Siūlome kredito valdymo paslaugas, leidžiančias stebėti galimą riziką ir prireikus koreguoti strategijas. O mūsų teikiamos skolų išieškojimo paslaugos yra labai svarbios susigrąžinant nesumokėtas skolas. Šios abi paslaugos yra itin svarbios, kai susiduriama su ypatinga ar padidinta kreditavimo rizika, nes padeda aktyviai valdyti ir mažinti galimus nuostolius.
  • Prekinių kreditų draudimas: teikiame draudimo paslaugas, kad apsaugotume įmones nuo netikėtų nuostolių dėl klientų įsipareigojimų nevykdymo ar nemokumo. Ši apsauga yra gyvybiškai svarbi valdant sudėtingas ir pernelyg dideles kreditavimo rizikas, apsaugant įmones nuo galimų didelių nuostolių.
  • Politinės rizikos draudimas: įmonėms, veikiančioms nestabilioje geopolitinėje erdvėje, kyla papildoma rizika. „Credeo" siūlo politinių rizikų draudimą, suprasdama šių rizikų niuansus ir teikdama kiekvienam projektui pritaikytą draudimą, atitinkantį konkrečius poreikius. Ši paslauga labai svarbi, kai įmonės susiduria su ypatinga rizika, susijusia su politiniu nestabilumu.

„Credeo" pagalba įmonės gali būti užtikrintos, kad jų verslo rizika yra ekspertiškai prižiūrima ir valdoma, todėl jos gali sutelkti dėmesį į savo pagrindinę veiklą. Susisiekite su mumis ir aptarkime, kaip galime padėti Jums veiksmingai ir holistiškai valdyti kredito riziką.